piątek, 26 września 2014

35 Rocznica Ślubu...

Karteczka na 35 Rocznicę Ślubu taka delikatna pastelowa...:)Urodzinowy box dla miłośnika bilarda...

Dzisiaj kolejny box tym razem na urodziny dla mężczyzny - miłośnika bilardu:)


niedziela, 21 września 2014

Candy w Paper Passion...

Słodkie, słodziutkie, słodziuteńkie rozdawajki w Paper Passion naprawdę zobaczcie te słodziaki sami:)

 a szczegóły tutaj http://paperpassionpl.blogspot.com/2014/09/candy-wrzesniowe.html  Serdecznie zapraszam tekturki są cudne!!!

piątek, 19 września 2014

Stempelek

I w końcu się "dorobiłam" mojego osobistego stempelka hihi jeśli ktoś jest chętny zapraszam!!!


Ślubna kopertówka...

Fioletowe różyczki są najbardziej popularnym papierem jak kopertówka to oczywiście w fioletowe kwiatki hihi tym razem na ślub Ani i Darka. Wszystkiego najlepszego!!!
Exploding box na chrzest....

Dzisiaj exploding box na chrzest święty dla pewnej cudnej dziewczynki Agatki, która jest tak pogodnym i wesołym dzieckiem, że uśmiech ma na twarzy cały czas:) Pierwszy raz robiłam wózek wiem, już jakie błędy popełniłam ale cały czas się jeszcze uczę:) Piękny stempelek imienny zrobiła Iwonka dziękuję Ci bardzo!!!poniedziałek, 15 września 2014

Kartka biologiczna...

Ostatnia kartka to urodzinowa ale...dla mężczyzny i w dodatku biologa. Powiem szczerze, miałam bardzo mało czasu i mózg już nie funkcjonował ale wydaje mi się, że i tak wybrnęłam jako tako z tematu hihi...

Urodzinki Kacperka...

W tym tygodniu kolega mojej córci z grupy z przedszkola Kacper miał urodziny. Przygotował taką superową zabawę dla całej grupy, że końca nie było... Nawet Myszka Miki zawitała do przedszkola hihi. Na ta też uroczystość przygotowałam dla Kacperka pudełeczko. Oczywiście piękny stempelek "5 urodziny Kacpra" to dzieło Iwonki :) dziękuję jeszcze raz.
czwartek, 4 września 2014

Ślubnie, rocznicowo, urodzinowo...

Dzisiaj kilka moich ostatnich prac tak hurtem. Na początek kolejna karteczka wędkarza tym razem na urodziny męża koleżanki. Kolejna kartka to Rocznica ślubu moich rodziców qrcze pytałam mamy jak mogła wytrzymać 44 lata z jednym facetem ech tyle lat... żyjcie jeszcze ze sto lat razem :) Kolejna kartka to urodzinowa specjalnie zrobiona dla Karola, który uwielbia grę komputerową minecraft i oczywiście fan komputera :) I na koniec karteczka ślubna.


Exploding box urodzinowy w zieleni i żółci...

Kolejny exploding box tym razem na 59 urodziny. Kolorystyka wybrana - zieleń i żółty. Pani Bogusiu wszystkiego najlepszego!!!