sobota, 28 maja 2011

Świecznikowo...

Dzisiaj troszkę nastrojowo :) Nie wiem czemu ale jak świeczniki to od razu kojarzy mi się fajny nastrój. Wszystkie świeczniki są zamówione i wiem, że są przeznaczone na prezenty. Mam nadzieję,że się spodobają:)


 w kolorze ecri z różyczkami

 Troszkę spękań i maki

 I ostatni konwalijkiczwartek, 26 maja 2011

Prześliczna wygrana w candy

Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwa, dostałam dzisiaj piękny prezencik, a mianowicie niespodziankę, którą wygrałam w candy od Moniki

Monika trafiłaś w dziesiątkę coś dla oka, duszy, ucha i ciała. Jeszcze raz bardzo dziękuję paczuszka bardzo trafiona. A cukierasy, które dostałam możecie zobaczyć poniżej:)

Bransoletkowo...

Już tak długo przeleżały bransoletki drewniane czekając na mój "dobry" humor, że musiałam w końcu po nie sięgnąć i coś z nimi zrobić z jedną nie miałam problemu bo już jeden taki wzór robiłam, ale nie dla siebie, a podobał mi się,więc postanowiłam go powtórzyć.
Z drugą już był trochę kłopot, bo chciałam coś ludowego ale żywszego wydaję mi się,że uzyskałam to co chciałam. :)poniedziałek, 23 maja 2011

Pierwsza Kartka

Dziewczyny tak bardzo Wam pozazdrościłam, że robicie takie piękne kartki okolicznościowe,że postanowiłam coś sama też zrobić.Miałam ku temu okazję  konkretną na urodziny robiłam. Cała kartka jednak zrobiona jest z zupełnych odpadów, które w domu gdzieś chomikowałam. Więc proszę wiem,że nie umywa się ta kartka do Waszych cudnych ale to moja pierwsza i to bez specjalistycznych produktów.Madzia mam nadzieję, że przypadnie Ci do serca.

piątek, 20 maja 2011

Wygrane candy!!! :)

Witam wszystkich. Trochę mnie nie było, ale zaganiana ostatnio byłam obiecuję, że się poprawię i będę częściej pisać na blogu.
W tym tygodniu los się do mnie uśmiechnął i wygrałam cudowne candy!!! Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, bo od dawna chciałam sobie sprawić taki organizer. Beatko jak otworzyłam paczkę to dech mi zaparło organizer jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu cudeńko i jest mój :) Mój mąż też był zachwycony. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i oczywiście za herbatkę również. A miejsce honorowe organizer już ma. Pozdrawiam a moje już cudeńko zobaczcie same:)


 

czwartek, 5 maja 2011

Podziękowanie...

Miałam ostatnio mały problemik z kreatywnością.A mianowicie poproszono mnie o szkatułkę dla księdza a konkretnie dla wieloletniego proboszcza parafii, który odchodzi na emeryturę. Potrzebna była skrzyneczka z podziękowaniem. Myślałam, myślałam i wymyśliłam coś takiego. Jak myślicie może być?
Jest to moja pierwsza praca z użyciem gazy na wieczku. (Skorzystałam z kursu http://retrodrobiazgi.blogspot.com/search/label/kurs%20decoupage%20krok%20po%20kroku  ).Toaletka wiosennie zielono...

Czas bardzo szybko ucieka minęły święta, minęło wesele, na którym byliśmy z rodzinką. Niestety przyroda nie oszczędza nas w tym roku i to, co się dzieje od wczoraj to przechodzi ludzkie pojęcie śnieg w maju!!! Majówka poprostu wymarzona :(ech...Komunie Święte zaraz się zaczną a tu piękna zima w środku wiosny. Ale nic na to wpływu nie mam, więc muszę się pogodzić z tą nieprzyjemną aurą za oknem. Ostatnio zrobiłam toaletkę dla jednej fajnej dziewczynki (wszystkiego najlepszego Julcia) mam nadzieję, że prezent jej się spodoba.
Trochę wiosennie, trochę zielono, trochę nadziei...